Ko nga Kete Uwhi Huihuinga Pneumatic Cylinder, Aluminium Pneumatic Cylinder End Cap

Whakaahuatanga Poto:

Ko te kete potae pneumatic e whakamahia ana mo te whakahiato i te potae pneumatic, penei i te DNC, SI paerewa pneumatic cylinder me te MA MAL DSNU Mini Pneumatic Cylinder.Whakauruhia te Potae Whakamutunga Porou Pneumatic, hiri, aukume me etahi atu kete kua oti mo te hanga i te rango kotahi.Ka taea e matou te whakarato i te whānuitanga katoa me te tuku i nga taonga i roto i nga waa tere.


Taipitopito Hua

Tohu Hua

1. Ka taea e matou te tuku kete SC / SU Pneumatic cylinder kits, Festo Standard DNC Pneumatic cylinder kits, ISO15552 / 6431European Standard Pneumatic cylinder kits Parts.
2.Ka whakaratohia e matou he momo momo tauira rango, he momo momo poroporo, hei whakatutuki i nga hiahia o te nuinga o nga maakete

Te tauira rango pneumatic Te rahi o te poka
Porotaka Pneumatic cylinder 32,40,50,63,80,100,125,160,200,250,320
Airtac paerewa SI Pneumatic cylinder kete 32,40,50,63,80,100,125,160,200
Airtac SDA paerewa 10,12,16,20,25,32,40,50,63,80,100
Festo DNC paerewa 32,40,50,63,80,100,125
FESTO ADVU paerewa 16,20,25,32,40,50,63,80
Mini puoto MAL 16,20,25,32,40
Mini Kowiri tira MA 10,12,16,20,25,32,40

Pneumatic Paerewa Cylinder Kits

Pneumatic Standard Cylinder Kits

Kao. 1 2 3 4 5
Tūemi Nati Nati tie rod hiri toka piston Uwhi mahunga O-mowhiti
Kao. 12 13 14 15 16
Tūemi Tarau here Piston rod O-mowhiti hiri piston Mau mowhiti
6 7 8 9 10 11
tīwiri taea te whakarite Panuku poraka Te whakahinuhinu whaiaro Te mowhiti Cushing O-mowhiti Paera
17 18 19 20 21
Piston urunga noa Te urunga puna Nati Hexagon uhi

VDMA24562 Festo DNC Pneumatic Cylinder Kits

VDMA24562 Festo DNC Pneumatic Cylinder Kits

Kao. 1 2 3 4 5
Tūemi Nati Uwhi hononga hono hiri toka piston Uwhi mahunga O-mowhiti
Kao. 12 13 14 15 16
Tūemi Piston rod O-mowhiti hiri piston Magent Piston
6 7 8 9 10 11
tīwiri taea te whakarite Panuku poraka Te whakahinuhinu whaiaro Cushionamowhiti O-mowhiti Paera
17 18 19 20 21
Mau mowhiti urunga Te urunga puna tīwiri uhi

Airtac ISO6431 SI Pneumatic Cylinder Kits

Airtac ISO6431 SI Pneumatic Cylinder Kits

Kao. 1 2 3 4 5
Tūemi Nati Uwhi hononga hono hiri toka piston Uwhi mahunga O-mowhiti
Kao. 12 13 14 15 16
Tūemi Piston rod O-mowhiti hiri piston Mau mowhiti Piston
6 7 8 9 10 11
tīwiri taea te whakarite Panuku poraka Te whakahinuhinu whaiaro Cushionamowhiti O-mowhiti Paera
17 18 19 20 21
urunga noa Te urunga puna tīwiri uhi

MA Mini Kowiri tira Pneumatic cylinder KITS

MA Mini Stainless Steel Pneumatic cylinder KITS

Kao. 1 2 3 4 5 6
Tūemi Nati Nati hiri toka piston Uwhi mahunga O-mowhiti tīwiri taea te whakarite
Kao. 12 13 14 15 16 17
Tūemi hiri piston Piston Mau mowhiti Te urunga puna tīwiri Rea uhi
7 8 9 10 11
Te whakahinuhinu whaiaro
whanau
Te mowhiti Cushing O-mowhiti Paera Piston rod

MAL Mini Pneumatic cylinder KITS

MAL Mini Pneumatic cylinder KITS

Kao. 1 2 3 4 5
Tūemi Nati Nati hiri toka piston Uwhi mahunga Te whakahinuhinu whaiaro
whanau
Kao. 10 11 12 13 14
Tūemi Uinga anti-bump hiri piston Piston aukume Mau mowhiti
6 7 8 9
O-mowhiti Paera Piston rod O-mowhiti
15 16 17 18
Puka paopao Te urunga puna Nati Uwhi

Airtac SDA Compact Pneumatic cylinder KITS

Airtac SDA Compact Pneumatic cylinder KITS

Kao. 1 2 3 4 5 6 7
Tūemi kopere hiri toka piston O-mowhiti Uwhi mahunga Te whakahinuhinu whaiaro
whanau
urunga Piston rod
Kao. 8 9 10 11 12 13 14
Tūemi Piston C-mowhiti urunga Paera Uwhi O-mowhiti kopere

FAQ:

Q1: He aha nga kete pneumatic cylinder kit?
A: Pneumatic cylinder kit e pa ana ki nga taputapu o te cylinder i tua atu i te peera cylinder me te piston rod, tae atu ki te taupoki mutunga cylinder, piston cylinder, mowhiti hiri, etc.
Q2: He aha te mea o te uhi ira pneumatic?
A: Na te ahua uaua o te uhi mutunga porotakaro, ka whakamahia te whakarewa konumohe.Ka whakatauritea ki nga upoko rango rino rino, ko nga upoko konumohe koranu konumohe te painga o te pai o te kawe waiariki, e whai hua ana ki te whakanui ake i te tauwehenga whakaheke me te pai ake o te mahi.I tua atu, ka whakaritea ki te rino maka, ko te konumohe konumohe he painga nui i roto i te taumaha marama, e rite ana ki te ahunga whanaketanga o te hoahoa mama.
Q3: He aha te paerewa o to kete rango?
A: Ko o tatou kete porotaka ka mahia i runga i te tino rite ki te rahi o te cylinder me te cylinder.Kia kore ai e rere te hau, me rite te rahi o te uhi mutunga ki te rahi o te rango.
Hei tauira, ko te paerewa mo te SI pneumatic cylinders ko ISO6431, a ko ta matou paerewa kete ko ISO6431;ko te paerewa mo te DNC pneumatic cylinders ko VDMA24562, ko to maatau kete ko VDMA24562.


  • Tōmua:
  • Panuku:

  • Tuhia to korero ki konei ka tukuna mai ki a matou